Oferta - eddiebis

PLANDEKI

TAPICERSTWO

Przejdź do treści

Oferta

Nasza oferta to szeroko pojęte usługi z zakresu szycia ciężkiego, projektowania.
Wykonujemy każde indywidualne zlecenie , główne dziedziny to :
Plandeki :
Wykonujemy plandeki korzystając z Niemieckich podsespołow oraz materiałow firmy Mehller, dzięki czemu stawiamy na trwałość naszych produktów.Płachty : Gdy potrzeba coś w prosty sposób zabezpieczyć najlepiej służą do tego płachty robione pod zalecenia klienta, bardzo dobrze spisują się do okrycia samochodów, materiałow , lub stworzenie ściany zabezpieczejącej przed wiatrem lub wodą. Dysponujemy materiałami o gramaturze : 160g/m2 do 900g/m2. Każda płachta wyposażona jest w okucia stalowe o dowolnym rozmiarze oraz różne systemy montażowe (guma, opaski zaciskowe , linka).

Stelaże : Komplesowo tworzymy stelaże do przyczepek z profili stalowych malowanych natryskowo lub ocynkowane  wyposażonych w uszy na deski oraz poprzeczki osadzone na gumie, dostosowane do konstrukcji przyczepy.

Namioty : Oferujemy naszym klientom namioty magazynowe o dowolnym wymiarze, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ze względu na niewymaganie pozwolenia na budowę są one świetnym rozwiązaniem dla firm potrzebujących szybko i tanio zabezpieczyć magazynowany towar.

 Reklama : Oferujemy Reklamy Malowane na plandekach które cechuje duża wytrzymałość na zginanie, przetarcia oraz warunki atmosferyczne. Korzystamy z najwyższej jakości farb które łączą się z struktórą plandeki. Wykonujemy napisy, loga, wzory, banery reklamowe, markizy.
Pokrowce : Na życzenie klienta wykonujemy pokrowce o dowolnym wymiarze , kształcie oraz kolorze wypełnione pianką lub innymi tworzywami. Wykończone na wiele sposobów w zależności od zastosowania : suwakiem, rzepami , napami lub innymi rodzajami mocowań.

Tapicerka : Jest dla nas branżą matką od której zaczynaliśmy i mamy w tej dziedzinie bardzo dużo doświadczenia i aprobaty. Wykonujemy tapicerke klasyczna - meblową, samochodową jak również poszycia do łodzi, samochodów zabytkowych, pojazdów specjalistycznych. Współpracujemy z firmami wyposażającymi restauracje i kawiarnie.

Serwis : Wykfalifikowani pracownicy dokonują na miejscu napraw plandek samochodowych, płacht, dmuchańców , możecie państwo liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo odnośnie naprawy/rekonstrukcji plandeki. Jeżeli naprawy tyczy się objekt stacjonarny to dojeżdżamy na miejscę.

Wróć do spisu treści